Kadetinje so odigrale prvo tekmo v sezoni in suvereno premagale ekipo Krke iz Novega Mesta.

Tekma se je začela na nož, in pritisk gostujočih igralk je bil prisoten od samega začetka. Nosilke te ekipe so začele dobro v obrambi in ekipo Krke prisilile do napak v napadu. 1. polčas se je končal z izidom 36:26. Kljub temu da skupnega treninga ekipa sploh še ni imela so se ujele, in v prvih minutah drugega polčasa še povečala svojo prednost. Slika je ostala enaka tudi v zadnji četrtini, ki se je tako končala z rezultatom 78:59

Izjava Slavka Duščaka, trenerja kadetske ekipe:

”Prva tekma in to s Krko, favoritom prvenstva. Videli smo karakter ekipe in zasluženo zmagali. Na trenutke smo pokazali dobro košarko v napadu, obramba pa je bila na solidnem nivoju. Škoda, le da se nismo bolj borili, vseeno pa čestitke puncam.”